موفقیت

موفقیت
چگونه موفق زندگی کنیم؟؟؟؟ 

به خودتان یاد دهید که به هر جا می نگرید در آنجا موفقیت ر ا ببینید.به هر کجا که مینگرید در آنجا دارامندی و فراوانی هست.

سری به ساختمانهای تجاری شهرتان بزنید و به مغازه های لوکس آنجا نگاهی بیندازید.درباره ی هر یک از موقعیتها یی که در این مغازه ها نهفته است فکر کنید .می توانید در این باره فکر کنید که معماری که چنین ساختمانی را طراحی کرده است برای این کار پول زیادی به دست آورده است .یک ساختمان تجاری به تنهایی انعکاس دهنده ی این همه موفقیت است و شما می توانید این موفقیت را با تعداد دیگری از ساختمانهای شهرتان چند برابر کنید.

هرگز به خوشبختی دیگران غبطه نخورید .آن را تایید کنید و در مورد آن احساس خوبی داشته باشید زیرا آن ٬شاهدی است بر قابلیت تحقق آن..سپس به خود یاد آوری کنید که شما هم می توانید به موفقیت دست یابید .در هر جا که می توانید موفقیت را در آن بیابید به دنبال موفقیت بگردید.

همیشه با دیدن موفقیت احساس لذت و شادمانی بکنید ٬ چه مال شما باشد چه مال دیگران .چشمانتان را بگشایید و توجه داشته باشید که موفقیت در همه جا هست ٬در همه جا و بوفور.اگر شما بتوانید افکارتان را به روی دارامندی بگشایید ٬می تواند مال شما نیز باشد. هیچ وقت نگید هی! ما که شانس نداریم .که با همین جمله کوتاه امکان رسیدن به موفقیت را از خود سلب میکنید.

[ پنج‌شنبه 19 فروردین‌ماه سال 1389 ] [ 11:20 ق.ظ ] [ مصطفی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

موضوعات وب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 19151